Tessera In-touch

Dekor Tessera In-touch

Se současným trendem flexibility v kancelářském prostředí přichází také myšlenka, pokud bude pracoviště příjemnější a bude působit uvolněnějším dojmem a stylem, mohou být zaměstnanci při práci mnohem produktivnější a šťastnější.

To přináší potřebu podlah pro kanceláře, které působí uklidňujícím, rodinným a méně strukturovaným dojmem. Díky inspiraci řemeslným zpracováním textilií a ručním tkaním, mají kobercové dílce Tessera In-touch za cíl vytvořit podlahové designy, které budou odrážet jemný posun od pracovního života k životní práci.

Proč si vybrat kobercové dílce In-touch? • 10 přirozeně inspirovaných barevných variant, s odstíny, které se rozptylují po šířce lamely lépe než po její délce. • Barevná paleta se skládá z 5 párů lamel, které zajišťují tónování nebo kontrastní prolínání barev napříč podlahou. • 100% plně probarvená vlákna Invista pro trvanlivost a dlouhotrvající barevnou stálost • Splňuje Ska kritéria pro M12 – měkké podlahové krytiny • Obsahuje 60% recyklovaného obsahu dle hmotnosti • Vysoká akustická hodnota 27 dB pro minimální přenos hluku

Produkty

Vzor - 3303 calligraphy, kolekce Tessera In-touch

Tessera In-touch  -  3303 calligraphy  http://www.marmoleumlinoleum.cz/p/3303-calligraphy

Vzor - 3302 scribe, kolekce Tessera In-touch

Tessera In-touch  -  3302 scribe  http://www.marmoleumlinoleum.cz/p/3302-scribe

Vzor - 3301 fresco, kolekce Tessera In-touch

Tessera In-touch  -  3301 fresco  http://www.marmoleumlinoleum.cz/p/3301-fresco

Vzor - 3306 macrame, kolekce Tessera In-touch

Tessera In-touch  -  3306 macrame  http://www.marmoleumlinoleum.cz/p/3306-macrame

Nevíte si rady?

Přečtěte si časté dotazy

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.